Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Administration och skolledning

 

Personal i arbetslag 6 Administration Elevhälsa och Skolledning

Rektor  år F-6

Johan Walter
Tel: 21 27 89
johan.walter@orebro.se

Rektor  år 7-9

Johan Fahlström
Tel: 21 33 47
johan.fahlstrom@orebro.se

Biträdande rektor år F-6

Christer Davidsson
Tel: 21 32 71
christer.a.davidsson@orebro.se

Biträdande rektor år 7-9

Marie Gustafsson
Tel: 21 15 84
marie.gustafsson@orebro.se

Expedition

Annika Jörnegren
Tel: 21 33 31
annika.jornegren@orebro.se

Samordnare

Anna Brunsell

Tel: 21 31 12

anna.brunsell@orebro.se

Vaktmästare

Tyrone Oscarsson
Tel: 073-022 11 69
tyrone.oscarsson@orebro.se

 

Dela:

28 mars 2019 • 12.16

E-post

För att maila någon i Örebro kommun.Sök person på Örebro kommuns hemsida.länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Mellringeskolan | Box 314 25 | 701 35 Örebro | Besöksadress: Mellringevägen120A | Karta
E-post:mellringeskolan@orebro.se | Tel. 019-213331 | Fax: 019-213330
Örebro kommuns webbplats
Mellringeskolan