Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Rektor F-3
Anki Lindell
tel 21 51 18
anki.lindell@orebro.se

Bitr. rektor F-3
Mariana Özel Gülger
tel 21 52 34
mariana.ozel.gulger@orebro.se

Rektor 4-6
Fredrik Bergman
tel 21 51 19
fredrik.bergman@orebro.se

Rektor 7-9
Viktoria Holmgren
tel. 21 38 01
viktoria.holmgren@orebro.se

Rektor särskolan
Maud Frimodig
Tel: 21 35 85
maud.frimodig@orebro.se

Adm. chef
Christine Ohlsson
tel. 21 38 29
christine.ohlsson@orebro.se

Administratör 7-9
Jackie Flygare
tel. 21 38 00
jackie.flygare@orebro.se

Administratör F-6
Camilla Jägergård
tel. 21 52 07
camilla.jagergard@orebro.se

IT-Vaktmästare
Mattias Eriksson
tel. 21 10 05
mattias.a.eriksson@orebro.se

Vaktmästare
Pelle Åsberg
tel. 21 37 52
pelle.asberg@orebro.se

Håkan Larsson
tel. 21 38 11
hakan.c.larsson@orebro.se

Studie- och
yrkesvägledare (SYV)
Ann-Louise "Lollo" Hedström
tel: 21 38 05
ann-louise.hedstrom@orebro.se

Restaurang
Bobby Ek (kökschef)
tel. 21 38 23

Skolsköterska
Sofie Biteus (7-9)
tel. 21 38 09
sofie.biteus@orebro.se

Anna Gepertz (4-6)
tel. 21 36 64
anna.gepertz@orebro.se

Eva Normark (F-3)
tel. 21 37 24
eva.normark@orebro.se

Skolläkare  
Georgios Syrakis
(träffas enligt överenskommelse)

Kurator
Eva Ekendahl
tel. 21 27 03
eva.ekendahl@orebro.se

Psykolog  
Martin Stackelberg
(träffas enligt överenskommelse)
martin.stackelberg@orebro.se

Specialpedagoger
Annelie Nylén (åk 7-9)
tel. 21 38 04
annelie.nylen@orebro.se

Ingela Stensson Katz (åk F-3)
tel. 21 51 15
ingela.stensson.katz@orebro.se

Speciallärare                                                              Magdalena Aronsson (åk F-3)
tel. 21 10 37                                                    magdalena.aronsson@orebro.se

Anna Otterström (åk 4-6)
tel. 21 51 43
anna.otterstrom@orebro.se

Christina Waigel (åk 7-9)
tel. 21 38 38
christina.waigel@orebro.se

Text

Dela:

18 juni 2018 • 13.59

E-post

För att maila någon i
Örebro kommun:

Sök person i Örebro kommunlänk till annan webbplats

Intraprenaden Almby skola  | Postadress: Box 31220, 701 35 Örebro | Besöksadress: Prostvägen 10 | Kartalänk till annan webbplats
E-post: almby.skola@orebro.se | Tel: 019-21 38 00

Örebro kommuns webbplats

Almby skola F–9