Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Rektor F-3 och grundsärskola
Anki Lindell
tel 21 51 18
anki.lindell@orebro.se

Rektor 4-6
Fredrik Bergman
tel 21 51 19
fredrik.bergman@orebro.se

Rektor 7-9
Viktoria Holmgren
tel. 21 38 01
viktoria.holmgren@orebro.se

Bitr. rektor grundsärskola
David Gülger
tel
david.gulger@orebro.se

Adm. chef
Christine Ohlsson
tel. 21 38 29
christine.ohlsson@orebro.se

Administratör åk F-6
Camilla Jägergård
tel. 21 52 07
camilla.jagergard@orebro.se

Administratör åk 7-9 och grundsärskola
Jackie Flygare
tel. 21 38 00
jackie.flygare@orebro.se

IT-administratör
Elvir Bajagilovic
tel. 21 10 05
elvir.bajagilovic@orebro.se

Vaktmästare
Håkan Larsson
tel. 21 38 11
hakan.c.larsson@orebro.se

Studie- och
yrkesvägledare (SYV)
Ann-Louise "Lollo" Hedström
tel: 21 38 05
ann-louise.hedstrom@orebro.se

Restaurang
Bobby Ek (kökschef)
tel. 21 38 23

Skolsköterska
Sofie Biteus (7-9)
tel. 21 38 09
sofie.biteus@orebro.se

Ethel Arnesson (4-6)
tel. 21 52 04
ethel.arnesson@orebro.se

Eva Normark (F-3)
tel. 21 37 24
eva.normark@orebro.se

Skolläkare  
Georgios Syrakis
(träffas enligt överenskommelse)

Kurator
Eva Ekendahl
tel. 21 27 03
eva.ekendahl@orebro.se

Matilda Anderot
Tel. 21 38 13
matilda.anderot@orebro.se

Psykolog  
Jennifer Amin
(träffas enligt överenskommelse)
jennifer.amin@orebro.se

Specialpedagoger
Annelie Nylén (åk 7-9)
tel. 21 38 04
annelie.nylen@orebro.se

Magdalena Aronsson (åk F-3)
tel. 21 10 37                                                    magdalena.aronsson@orebro.se

Speciallärare                                                           
Anna Otterström (åk 4-6)
tel. 21 51 43
anna.otterstrom@orebro.se

Christina Waigel (åk 7-9)
tel. 21 38 38
christina.waigel@orebro.se


Dela:

12 februari 2020 • 13.05

E-post

För att maila någon i
Örebro kommun:

Sök person i Örebro kommunlänk till annan webbplats

Intraprenaden Almby skola  | Postadress: Box 31220, 701 35 Örebro | Besöksadress: Prostvägen 10 | Kartalänk till annan webbplats
E-post: almby.skola@orebro.se | Tel: 019-21 38 00

Örebro kommuns webbplats

Almby skola F–9