Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakt

Här finns kontaktuppgifter för all personal på skolan. Arbetslagsledare står först i listan för respektive lag.

 

Adress

 

Stora Mellösa skola

 

Skolvägen 11

 

715 72 Stora Mellösa

 

 

 

Tel. 019-21 59 63

 

Tel. 019-21 59 65

 

 

 

Rektor: Katarina Hammarström

katarina.hammarstrom@orebro.se

 

019-212304

 

 

Arbetslag F-3

 

Ann Wahlström

ann.wahlstrom@orebro.se

 

019-21 59 34

Martina Andersson

martina.andersson@orebro.se

Katharina Blomé

katharina.blome@orebro.se

Anna-Karin Bäcklund

annakarin.backlund@orebro.se

Erik Furberg

erik.furberg@orebro.se

Pär-marcus Olsson

par-marcus.olsson@orebro.se

Maria Karlsson

maria.c.karlsson@orebro.se

Cecilia Ljung

cecilia.a.ljung@orebro.se

Miranda Tengelin

miranda.tengelin@orebro.se

 

 

Arbetslag 4-6

 

Sarah Holmqvist

sarah.holmqvist@orebro.se

 

019-21 58 12



Sandra Fridlund

sandra.fridlund@orebro.se

Martin Karlsson

martin.karlsson@orebro.se

Mikael Sjöholm

mikael.sjoholm@orebro.se

Lena Werderitsch

lena.werderitsch@orebro.se

Tove Hildén

tove.hilden@orebro.se

Lena Touronen-Carlsson

lena.touronen-carlsson@orebro.se

 

 

Arbetslag Fritidshem

 

Maria Karlsson

maria.c.karlsson@orebro.se

 

019-21 59 12

Jessica Andersson

jessica.a.andersson@orebro.se

Anton Elverskog

anton.elverskog@orebro.se

Erik Furberg

erik.furberg@orebro.se

Jonas Högqvist

jonas.hogqvist@orebro.se

Martin Karlsson

martin.karlsson@orebro.se

Pär-marcus Olsson

par-marcus.olsson@orebro.se

Amanda Palmbrandt-LachL

amanda.palmbrandt.lach@orebro.se

Linda Tell

linda.tell@orebro.se

Fritidshem

 

019-21 59 66

Mellangården

019- 21 59 68

Norrgården

076-551 19 15

Mellangården (sms)

076-551 19 17

Norrgården (sms)

 

 

Elevhälsa

 

Rektor: Katarina Hammarström

katarina.hammarstrom@orebro.se

 

019-212304

 

 

Skolsköterska: Inger Johnsson

inger.johnsson@orebro.se

 

019-21 58 37

 

 

Kurator: Martin Karlsson

martin.karlsson@orebro.se

 

019-21 58 47

 

 

Specialpedagog: Yvonne Ljung

yvonne.a.ljung@orebro.se

 

 

Köket

 

Marie-Louise Ivarsson

019-21 59 64

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dela:

18 maj 2018 • 14.22

Sjukanmälan

Anmäl frånvaro
mellan 8.00-8.40
eller på telefonsvararen(dygnet runt)
tel. 019-21 59 63

Här kan du ställa frågor eller ha synpunkter på vår webbplats:



Sidansvarig: rektor Katarina Hammarström
Stora Mellösa skola  | Skolvägen 11 | 715 72 Stora Mellösa
E-post: storamellosaskola@orebro.se | Tel: 019 - 21 59 63 | Fax: 019 - 21 59 69
Örebro kommuns webbplats
Stora Mellösa
skola