Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakt

Regnbåge

Expedition

Rektor F-6
 Marie Gustafsson
 (fr.o.m. 2020-03-19)
 tel. 019-21 50 51
marie.gustafsson@orebro.se
 

Rektor F-6                                  
  Ing-Marie Karlsson
  tel. 019-21 50 51
  ing-marie.karlsson@orebro.se                      

Administrativ assistent            
  Mia Hiding
  tel. 019-21 50 33
  marie.hiding@orebro.se

Fastighet & Skolrestaurang

Vaktmästare                                                     
  Sosheel Stephen
  tel. 076-720 68 30
  sosheel.stephen@orebro.se

Köket, skolan                                   
  Minna Pellikka
  Christin Roberthson-Omar
  tel. 019-21 50 81 // 076-551 42 05   
  minna.pellikka@orebro.se
  christin.roberthson-omar@orebro.se

Dela:

18 februari 2020 • 12.39

Postadress/Kontakt

Garphyttans skola Tysslingevägen 2
719 40 Garphyttan

Telefon: 019-21 50 33
garphyttan.skola@orebro.se

Elvhälsoteam

Rektor
Marie Gustafsson
(fr.o.m. 2020-03-19

Rektor
Ing-Marie Karlsson
(t.o.m. 2020-03-18)

Specialpedagog
Maria Jonsson
019-21 53 81
maria.f.jonsson@orebro.se


Skolsköterska
Anna Sjönvall
019-21 56 70
anna.sjonvall@orebro.se

Kurator
Matilda Hansson
076-49 68 352
matilda.hansson@orebro.se

Skolläkare
Lars Hagnestad

Skolpsykolog
Mia Randestad Werner

För kontakt med skolläkare eller skolpsykolog v.g. kontakta rektor.

Garphyttans förskola & skola | Tysslingevägen 2 | 719 40 Garphyttan | Kartalänk till annan webbplats
E-post: garphyttan.skola@orebro.se | Tel: 019-21 50 33

Örebro kommuns webbplats
Garphyttans
förskola och skola