Meny

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till ansvariga på Idrottsgymnasiet Örebro.

Kontakt‌personer

Kontakt

E-post

Telefon

Håkan Ågren, rektor

hakan.agren@orebro.se

070-684 80 46

Sandra Mattsson, projektledare NIU

sandra.mattsson@orebro.se

076-551 13 60

Björn Cervin, NIU Fotboll

bjorn.cervin@orebro.se


Elin Magnusson, NIU Fotboll

elin.magnusson@orebro.se


Henrik Löwdahl, NIU Ishockey

henrik.lowdahl@orebrohockey.se


Mikael Tivemark, NIU Innebandy

mikael.tivemark@orebro.se


Markus Eriksson, NIU/LIU Innebandy

markus.eriksson@orebro.se

019-21 60 59

Andrew Pleick, NIU Basket


073-944 36 39

Ulf Nyström, NIU Handboll

nystrom.uffe@telia.com

070-552 59 68

Filip Jönsson, NIU Amerikansk fotboll

filip.jonsson@orebro.se


Hanna Fridström, NIU Gymnastik

hanna.fridstrom@orebro.se


Martin Sterner, NIU Golf

martin.sterner@orebrogolf.se


Susanne Seger, NIU Konståkning

susanne.seger@telia.com


Patrik Lado, NIU Friidrott

patrik.lado@orebro.se


Olof Moberg, Träning och Hälsa

olof.moberg@orebro.se


Mikael Bolin, LIU Ridsport/ Träning och Hälsa

mikael.bolin@orebro.se


Anton Karlsson, LIU Fotboll

anton.a.karlsson@orebro.se

073-922 72 99

Frida Odenå, LIU Dans

frida.odena@orebro.se


Senast uppdaterad: 28 januari 2019

Publicerad: 2 september 2016
Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Idrottsgymnasiet Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019–21 10 00 

Öppettider: Måndag – fredag kl. 7–17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Måndag–fredag kl.10–17

E-post till servicecenter

servicecenter@orebro.se