Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

7DEF

I det här arbetslaget går 1 klasser från Nikolai (E) samt två klasser från OP (D och F).

Vi finns på våning 4 i A-huset på Nikolaiskolan.

Telefonnummer till vårt arbetsrum är 019-212496

Info för Nikolaieleverna hittas på https://www.orebro.se/nikolaiskolanlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster




Namn

Klass/Ämne

E-post

Ingela Eriksson

Mentor 7D, Sv, SO, Utbildningsledare

ingela.eriksson@orebro.se

Nathier Hurmiz

Mentor 7D, NO, Teknik

nathier.hurmiz@orebro.se

Stefan Alvbrant

Mentor 7F, Mu, SO

stefan.alvbrant@orebro.se

Pernilla Gunnarsson

Mentor 7F, Ty, Sv

pernilla.gunnarsson@orebro.se

Andreas Magnusson

Mentor 7E, Idr

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Lisa Åsgrim

Mentor 7F, SO

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sofia Avellaneda Fagerlind

Spanska

sofia.avellaneda.fagerlind@orebro.se

Siv Hammar

Förberedelseklass

siv.hammar@orebro.se





Dela:

3 september 2019 • 10.40

Aktiviteter

Olaus Petriskolan  | Besöksadress: Mäster Larsgatan 1 | Postadress: Box 313 30, 701 35 Örebro
Leveransadress: Hovstavägen 2, 703 67 Örebro
E-post: opskolan@orebro.se | Tel: 019 - 21 23 70 | Fax: 019 - 21 23 73
Örebro kommuns webbplats
Olaus Petriskolan