Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

9EFGH

I det här arbetslaget går två klasser från Nikolai (9E och 9F) samt två klasser från OP (9G och 9H).

Vi finns på våning 4 i A-huset på Nikolaiskolan.

Telefonnummer till vårt arbetsrum är 019-212496

Info för Nikolaieleverna hittas på https://www.orebro.se/nikolaiskolanlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

 

 

 

Namn

Klass/Ämne

E-post

Ingela Eriksson

Mentor 9G, Sv, SO, Utbildningsledare

ingela.eriksson@orebro.se

Andreas Karlsson

Mentor 9G, Idr

andreas.b.karlsson@orebro.se

Stefan Alvbrant

Mentor 9H, Mu, SO

stefan.alvbrant@orebro.se

Kristina Drageryd

Mentor 9H, Ma, NO

kristina.drageryd@orebro.se

Vivi-Anne Nilsson

Syslöjd

vivi-anne.nilsson@orebro.se

Pernilla Gunnarsson

Ty

pernilla.gunnarsson@orebro.se

Max Eriksson

Elevassistent, Caféet

max.eriksson@orebro.se

Susanne Hallberg

Mentor 9E, Ma

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Andreas Magnusson

Mentor 9E, Idr

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Nathier Hurmiz

Mentor 9F, NO, Teknik

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Lisa Åsgrim

Mentor 9F, SO

Se Nikolaiskolans hemsidalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster




 

Dela:

4 juni 2019 • 12.20

Olaus Petriskolan  | Besöksadress: Mäster Larsgatan 1 | Postadress: Box 313 30, 701 35 Örebro
Leveransadress: Hovstavägen 2, 703 67 Örebro
E-post: opskolan@orebro.se | Tel: 019 - 21 23 70 | Fax: 019 - 21 23 73
Örebro kommuns webbplats
Olaus Petriskolan