Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

8DEFG

Här finns Olaus Petriskolans fyra 8:or.

Vi finns på våning 3 i A-huset på Nikolaiskolan.

Telefonnummer till vårt arbetsrum är 019-212494.







Namn

Klass/Ämne

E-post

Joacim Engström

Mentor 8D, Ma, Idrott, utvecklingsledare

joacim.engstrom@orebro.se

Marina Hirverud

Mentor 8D, Sv, Eng

marina.hirverud@orebro.se

Eman Al-Saba

Mentor 8E, Ma, NO

eman.al-saba@orebro.se

Jörgen Nilsson

Mentor 8E, träslöjd, teknik

jorgen.nilsson@orebro.se

Kristina Segerlund

Mentor 8F, bild

kristina.segerlund@orebro.se

Martina Tallqvist

Mentor 8F, eng, eng-profil

martina.tallqvist@orebro.se

Anette Larsson

Mentor 8G, Spa, SO

anette.u.larsson@orebro.se

Patrik Pettersson

Mentor 7G

patrik.pettersson@orebro.se
Linda LarssonNO

linda.m.larsson@orebro.se











lucia

God Jul från oss i arbetslaget!

Dela:

13 november 2019 • 18.33

Olaus Petriskolan  | Besöksadress: Mäster Larsgatan 1 | Postadress: Box 313 30, 701 35 Örebro
Leveransadress: Hovstavägen 2, 703 67 Örebro
E-post: opskolan@orebro.se | Tel: 019 - 21 23 70 | Fax: 019 - 21 23 73
Örebro kommuns webbplats
Olaus Petriskolan