Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

7DEFG

Här finns Olaus Petriskolans fyra 7:or.

Vi finns på våning 3 i A-huset på Nikolaiskolan.

Telefonnummer till vårt arbetsrum är 019-212494.

lucia

God Jul från oss i arbetslaget!

 

 

 

 

 

 

Namn

Klass/Ämne

E-post

Joacim Engström

Mentor 7D, Ma, Idrott, utvecklingsledare

joacim.engstrom@orebro.se

Marina Hirverud

Mentor 7D, Sv, Eng

marina.hirverud@orebro.se

Katja Kindgren

Mentor 7E, SO, Idrott

katja.kindgren@orebro.se

Jörgen Nilsson

Mentor 7E, träslöjd, teknik

jorgen.nilsson@orebro.se

Kristina Segerlund

Föräldraledig från vecka 45, 2018 (Mentor 7F, bild)

kristina.segerlund@orebro.se

Martina Tallqvist

Mentor 7F, eng, eng-profil

martina.tallqvist@orebro.se

Solmaz Inan

Mentor 7G, Ma

solmaz.inan@orebro.se

Patrik Pettersson

Mentor 7G

patrik.pettersson@orebro.se
Luis ChirinosSpa

luis.chirinos@orebro.se

Magdalena Baccouche

Mentor 7F, bild

magdalena.baccouche@orebro.se







 

Dela:

4 juni 2019 • 12.18

Olaus Petriskolan  | Besöksadress: Mäster Larsgatan 1 | Postadress: Box 313 30, 701 35 Örebro
Leveransadress: Hovstavägen 2, 703 67 Örebro
E-post: opskolan@orebro.se | Tel: 019 - 21 23 70 | Fax: 019 - 21 23 73
Örebro kommuns webbplats
Olaus Petriskolan