Sidhuvudbild
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Arbetslag Munin

Munin ansvarar för undervisning och elevvård i årskurs F-3.

Telefonnummer till Munins personalrum och sjukanmälan: 019-21 58 55.

Om ingen av oss är tillgängliga kan du lämna ett meddelande via expeditionen, telefonnummer: 019-21 58 66. Det går även bra att kontakta oss på våra respektive e-postadresser.

Här hittar du:

Munins arbetslag 17/18
Vi som jobbar i Munin

Namn

Funktion

E-postadress

Guninger Uddmyr

Utvecklingsledare och
lärare klass 1

guninger.uddmyr@orebro.se

Pernilla Olsson

lärare klass 2

pernilla.olsson@orebro.se

Ulrica Glaad

lärare klass 3

ulrica.glaad@orebro.se

Anna Öberg

lärare F-klass

anna.oberg@orebro.se

Yvonne Karlsson

fritidssamordnare och
idrottslärare

yvonne.d.karlsson@orebro.se

Erika Blomqvist

resurspedagog

erika.blomqvist@orebro.se

Åsa Bäckström

resurspedagog

asa.backstrom@orebro.se

Helene Duberg

speciallärare

helene.duberg@orebro.se

Eva Persson

fritidspedagog och
lärare i bild

eva-karin.persson@orebro.see

Rose-Marie Persson

resurspedagog

roes-marie.a.persson@orebro.se

Annika Sölveling

resurspedagog

annika.solveling@orebro.se

Michaela Ledin

resurspedagog

michaela.ledin@orebro.se

 

Dela:

11 juni 2018 • 16.47

Odenskolan F-9 | Örebrovägen 27 | 715 31 Odensbacken
Tel: 019-21 00 00 | E-post: odenskolan@orebro.se
Örebro kommuns webbplats
Odenskolan F-9