Sidhuvudbild
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Arbetslag Midgård

Midgård ansvarar för undervisning och elevvård i årskurs 4-6.

Dagtid kan vi nås på telefonnummer: 019-21 58 58. Om ingen av oss är tillgängliga kan du lämna ett meddelande via expeditionen, telefonnummer: 019-21 58 66. Det går även bra att kontakta oss på våra respektive e-postadresser.

 Här hittar du:

Midgårds arbetslag 17/18
Vi som jobbar i Midgård‌

Namn

Funktion

E-postadress

Edvin Svensson

Utvecklingsledare, lärare i NO,
mentor i 6an

edvin.svensson@orebro.se

Erika Månsson

lärare i svenska och SO,
mentor i 6an

erika.mansson@orebro.se

Lena Furberg

lärare i matemetik och svenska,
mentor i 5A

lena.furberg@orebro.se

Patrik Lundberg

lärare i matematik och svenska,
mentor i 5B

partik.lundberg@orebro.se

Marianne Ryd

lärare i SO och svenska,
mentor i 4A

marianne.rydh@orebro.se

Marie Axelsson

lärare i engelska och svenska,
mentor i 4B

marie.axelsson@orebro.se

Mohammes Aziz

mattelärare i 4A

mohammed.azia@orebro.se

Therése Granath

lärare i hemkunskap

therese.granath@orebro.se

Ann-Marie Lindvall

lärare i textilslöjd

ann-marie.lindvall@orebro.se

Rickard Logrell

lärare i träslöjd

rickard.logrell@orebro.se

Johan Lundström

lärare i SO och idrott

johan.lundström@orebro.se

Malin Nilsson

musiklärare

malin.r.nilsson@orebro.se

Hanna Thuen

lärare i bild

hanna.thuen@orebro.se

Stefan Törnström

idrottlärare

stefan.tornstrom@orebro.se

 

Dela:

11 juni 2018 • 16.46

Odenskolan F-9 | Örebrovägen 27 | 715 31 Odensbacken
Tel: 019-21 00 00 | E-post: odenskolan@orebro.se
Örebro kommuns webbplats
Odenskolan F-9