Sidhuvudbild
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Arbetslag Freja

Frejas arbetslag ansvarar för undervisning och elevvård i årskurs 7-9.

Dagtid kan vi nås på telefonnummer: 019-21 58 44 och
076-496 86 68. Om ingen av oss är tillgängliga kan du lämna ett meddelande via expeditionen, telefonnummer: 019-21 58 66. Det går även bra att kontakta oss på våra respektive e-postadresser.

 Här hittar du:

Freja arbetslag 17/18
Vi som jobbar i Freja‌

Namn

Funktion

E-postadress

Malin Nilsson

Utvecklingsledare, lärare i musik,
mentor 8A

malin.r.nilsson@orebro.se

Gerorge Ezzo

mentor 7A, lärare i matematik och NO

george.ezzo@orebro.se

Bengt Nolinder

mentor 7A, lärare i SO

bengt.nolinder@orebro.se

Mohammed Aziz

mentor 7B, lärare i matematik och teknik
samt IT

mohammed.aziz@orebro.se

Rickard Logrell

mentor 8A, lärare i träslöjd

rickard.logrell@orebro.se

Dan Lundberg

mentor 8B, lärare i engelska

dan.lundberg@orebro.se

Abdi Mohamed
Warsame

mentor 8B, lärare i matematik samt resurs

abdirizak.mohamed.warsame
@orebro.se

Charlotte Torstensson

mentor 8C, lärare i svenska

charlotte.torstensson
@orebro.se

Johan Lundström

mentor 8C, lärare i SO och idrott

johan.lundström@orebro.se

Thomas Karlsson

mentor 9A, lärare i NO

thomas.karlsson@orebro.se

Hanna Thuen

mentor 9A, lärare i bild

hanna.thuen@orebro.se

Ann-Marie Lindvall

mentor 9B, lärare i textilslöjd

ann-marie.lindvall@orebro.se

Ana Jakobsson

mentor 9B, lärare i spanska och SO

ana.jakobsson@orebro.se

Therése Granath

mentor 9C, lärare i hemkunskap
samt SYO

therese.granath@orebro.se

Ola Carlström

mentor 9C, lärare i idrott 8-9 och NO

ola.carlstrom@orebro.se

Stefan Törnström

idrottslärare 7

stefan.tornstrom@orebro.se

Marianne Ryd

lärare i SO för 8A

marianna.rydh@orebro.se

 

Dela:

11 juni 2018 • 16.45

Odenskolan F-9 | Örebrovägen 27 | 715 31 Odensbacken
Tel: 019-21 00 00 | E-post: odenskolan@orebro.se
Örebro kommuns webbplats
Odenskolan F-9