Sidhuvud
In English
|
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Blomman

Blommans arbetslag omfattar förskoleklass och åk 1 samt 1-3 i grundsärskolan inriktning träningsskola.

Förskoleklass
Miray Cakmak, lärare
miray.cakmak@orebro.se
Åse Lööw, förskolelärare
ase.loow@orebro.se
Annica Lang Andersson, fritidspedagog
annica.lang.andersson@orebro.se
Kim Johansson, Fritidspedagog och Blommans fritids
kim.a.johansson@orebro.se

Åk 1
Berit Hellström, lärare
berit.hellstrom@orebro.se
Micael Back, fritidspedagog
micael.back@orebro.se

Blomman 1-4
Sara Lindström, lärare
sara.b.lindstrom@orebro.se
Marie Swärd Ulriksson, resurs och Blommans fritids
marie.sward@orebro.se
Pirjo Hjortsberg, förskolelärare och Blommans fritids
pirjo.hjortsberg@orebro.se
Carina Palm, resurs och Blommans fritids
carina.palm@orebro.se
Sebastian Ekbom, resurs och Blommans fritids
sebastian.ekbom@orebro.se

Fler som tillhör arbetslaget är:
Annica Lang Andersson, fritidspedagog
annica.lang.andersson@orebro.se

KONTAKT

Sveaskolan 019-21 31 45
Blomman: 019-21 31 72
Arbetslagsledare är Marie Swärd Ulriksson.
marie.sward@orebro.se 

Dela:

12 juni 2018 • 08.14

Länk till Facebook
Länk till Instagram
Länk till Twitter
Länk till Periscope

Aktuellt på Sveaskolan

Sveaskolan och fritids är stängd fredagen den 15 juni.

Sjukanmälan

Före kl. 08:00 på telefon, 019-21 31 45 eller sms,
076 551 33 56

Kontakta oss!

 

Här finner du karta och vägbeskrivning till Sveaskolan
SVEASKOLAN | Box 313 10 | 701 35 ÖREBRO | SWEDEN | Besöksadress: Södra Allén 43
Tel.: 019 - 21 31 45 | Fax: 019- 21 35 45 | E-post: sveaskolan@orebro.se
Örebro kommuns webbplats
Sveaskolan