Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Arbetsenhet 4 - 7B, 8B och 9B

I arbetsenhet 4 finns B-klasserna.

Telefonnumret till personalrummet i arbetsenheten är 019-212494. 

 

 

 

 

 

 

Namn

Klass/Ämne

E-post

Joacim Engström

Klass 9B, Id, Ma, fotbollsprofil, lagledare

joacim.engstrom@orebro.se

Anette Larsson

Klass 8B, Spanska

anette.u.larsson@orebro.se

Eman Al-Saba

Klass 8B, Ma, NO

eman.al-saba@orebro.se

Bo Duberg

Klass 7B, Träslöjd, Teknik

bo.duberg@orebro.se

Maria Eriksson

Klass 7B, Sv, Franska

maria.e.eriksson@orebro.se

Marina Hirverud

Klass 9B, Sv

marina.hirverud@orebro.se

Pernilla Gunnarsson

Tyska

pernilla.gunnarsson@orebro.se

Patrik Pettersson

Elevassistent

patrik.pettersson@orebro.se

Andreas Karlsson

Sv

andreas.b.karlsson@orebro.se


Olaus Petriskolan, Box 313 30, 701 35 ÖREBRO,
tel 019-21 24 94, 21 23 70
Dela:

11 september 2018 • 20.33

Olaus Petriskolan  | Besöksadress: Mäster Larsgatan 1 | Postadress: Box 313 30, 701 35 Örebro
Leveransadress: Hovstavägen 2, 703 67 Örebro
E-post: opskolan@orebro.se | Tel: 019 - 21 23 70 | Fax: 019 - 21 23 73
Örebro kommuns webbplats
Olaus Petriskolan