Meny

Om naturskolan

Det är vi som arbetar på Örebro naturskola! 

Naturskolans personal

Överst: Birgitta Jansson. Mitten: Cecilia Bremer, Antonios Hanna, Malin Bideby. Nedre raden: Adil Sadiku, Magdalena Andersson och Mattias Drejby

Filmen om Örebro Naturskola

Kontaktuppgifter

E-post: naturskolan@orebro.se

Birgitta Jansson

birgitta.jansson@orebro.se
019-216832, 076-5514246

Magdalena Andersson

magdalena.andersson@orebro.se
076-4968192

Cecilia Bremer

cecilia.bremer@orebro.se
0765-514245

Malin Bideby

malin.bideby@orebro.se
019-216861, 0765-513713

Mattias Drejby

mattias.drejby@orebro.se
076-4968770

Niklas Jarl, Enhetschef

niklas.jarl@orebro.se
019-216850, 070-2894070

Senast uppdaterad: 11 maj 2017

Publicerad: 7 november 2016

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 7-17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl.10-17

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se