Sidhuvud
Translate

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakt

Regnbåge

Skolledningen

Förskolechef                                                   
  Annalena Körberg
  tel. 019-21 50 41
  annalena.korberg@orebro.se

Rektor F-6                                  
  Andreas Gustafsson
  tel. 019-21 50 30
  andreas.a.gustafsson@orebro.se                      

Administrativ assistent /Samordnare             
  Mia Hiding
  tel. 019-21 50 33
  marie.hiding@orebro.se

Fastighet & Skolrestaurang

Vaktmästare                                                     
  Sosheel Stephen
  tel. 076-720 68 30
  sosheel.stephen@orebro.se

 IT-närstödjare / Webbansvarig                     
  Pontus Engström
  tel. 019-21 50 55
  pontus.engstrom@orebro.se

Köket, förskolan                                               
  Annika Berggren
  tel. 019-21 50 88 // 076-551 18 64   
  annika.berggren@orebro.se

Köket, skolan                                   
  Minna Pellikka
  Christin Roberthson-Omar
  tel. 019-21 50 81 // 076-551 42 05   
  minna.pellikka@orebro.se
  christin.roberthson-omar@orebro.se

Dela:

9 oktober 2017 • 13.29

Postadress/Kontakt

Garphyttans skola Tysslingevägen 2
719 40 Garphyttan

Telefon: 019-21 50 33
garphyttan.skola@orebro.se

Barn och elvhälsoteam

Förskolechef
Annalena Körberg

Rektor
Andreas Gustafsson

Specialpedagog för förskola & förskoleklass Christina Graff-Mönkkönen
019-21 50 21
     Mail

Specialpedagog för årskurserna 1 - 6
Maria Jonsson
019-21 53 81     Mail

Christina
Specialped.
Fs-fsk

Maria
Specialped.
Åk. 1-6

Anna
 Skolsköt.

Matilda
Kurator


Skolsköterska
Anna Sjönvall
019-21 50 52
anna.sjonvall@orebro.se

Kurator
Matilda Hansson
076-49 68 352
matilda.hansson@orebro.se

Skolläkare
Lars Hagnestad

Skolpsykolog
Johanna Berglund

Helena Hallonqvist

För kontakt med skolläkare eller skolpsykolog v.g. kontakta skolsköterska.

Garphyttans förskola & skola | Tysslingevägen 2 | 719 40 Garphyttan | Kartalänk till annan webbplats
E-post: garphyttan.skola@orebro.se | Tel: 019-21 50 33

Örebro kommuns webbplats
Garphyttans
förskola och skola