Meny

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till ansvariga på Idrottsgymnasiet Örebro.

Kontakt‌personer

Kontakt

E-post

Telefon

Håkan Ågren, rektor

hakan.agren@orebro.se

070-684 80 46

Sandra Mattsson, projektledare NIU

sandra.mattsson@orebro.se

076-551 13 60

Björn Cervin, NIU Fotboll

bjorn.cervin@orebro.se


Jörgen Hägg, NIU Ishockey

jorgen.hagg@orebrohockey.se


Mikael Tivemark, NIU Innebandy

mikael.tivemark@orebro.se


Markus Eriksson, NIU/LIU Innebandy

markus.eriksson@orebro.se

019-21 60 59

Martin Svedberg, NIU Basket

martin.svedberg@orebro.se

073-944 36 39

Ulf Nyström, NIU Handboll

nystrom.uffe@telia.com

070-552 59 68

Aaron Fiddler, NIU Amerikansk fotboll

aaron.fiddler@blackknights.eu


Hanna Fridström, NIU Gymnastik/ Träning och hälsa

hanna.fridstrom@orebro.se


Martin Sterner, NIU Golf

martin.sterner@orebrogolf.se


Susanne Seger, NIU Konståkning

susanne.seger@telia.com


Patrik Lado, NIU Friidrott

patrik.lado@orebro.se


Mikael Bolin, LIU Dans/LIU Ridsport/ Träning och Hälsa

mikael.bolin@orebro.se


Anton Karlsson, LIU Fotboll

anton.a.karlsson@orebro.se

073-922 72 99

 

Senast uppdaterad: 29 juni 2017

Publicerad: 2 september 2016
Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Idrottsgymnasiet Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019–21 10 00 

Öppettider: Måndag kl. 7–17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Måndag–fredag kl.10–17

E-post till servicecenter

servicecenter@orebro.se